Poradna lékaře


 Hledej

Nalezeno 385 záznamů z celkového počtu 385, zobrazeny 11. - 15.

 1  2  [ 3 ]  4  5  6  7  8  9  10  11 

Dobrý den, mám spirální dislokovanou zlomeninu 5.metatarsu. Byla mi doporučena operace sešroubováním dvěma šrouby, které bych se rád vyhnul. Taktéž nechodící sádře. Bylo by možné i v tomto případě přejít ihned na ortézu, která se lze balonkem upravit dle potřeby či je to velmi nerozumné? Jsem sportovec a vím, že je důležitý v tomto případě čas a nic neuspěchat, ale měl bych také otázku, jaká je průměrná doba léčby těchto zranění a po jaké době při dobrém hojení je možné nohu opět zatěžovat? Vynechání zimní přípravy a posunutí začátku sezóny bude znát a každý den bez tréninku je znát. Byl jsem již u třech lékařů včetně sportovního a každý má nepatrně odlišný názor na věc a proto sbírám informace. Předem velice děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
Dobrý den, v tomto případě Vás bohužel musím odkázat na ortopeda, ideálně se zkušeností se sportovními úrazy. Názory na způsob léčby se, jak jste zjistil, mohou lišit, budete se muset k některému z nich přiklonit.
Dobrý den. Když kašlu (většinou když mi zaskočí) tak po několika zakašlání mě začne intenzivně bolet v oblasti těsně nad levým tříslem, ikdyž nejsem nemocný a nevím o žádném zdravotním deficitu. Bolest přichází vždy, když se více rozkašlu. Bolest poměrně rychle ustoupí když přestanu kašlat. Tento problém mě trápí možná více než rok, ovšem četnost takové situace nebyla tak častá abych musel tento problém řešit. Nicméně když na věc přijde, je to nepříjemné. Čím to může být? Děkuji.
Dobrý den, Váš dotaz nesouvisí s problematikou hojení ran. Doporučujeme některou z obecných internetových poraden, např. www.ulekare.cz. Popisované obtíže mohou, kromě jiných, souviset s tříselnou kýlou, pravděpodobně bude nutné vyšetření na chirurgii.
Mám takový problém, že když se dotknu kůže tak je velmi citlivá a bolestivá, ale bolí to když se dotknou převážně studenou rukou jinak ani moc ne. Tento problém mam pouze na pravé části těla od půlky zad a půlky břicha az k prstum u nohou. Obvodní lékařka si neví rady. Dala mi prášky na uvolnění svalů,že prý to je od skripleho nervu, ale nepomohlo. Následně se mi udělaly bílé flicky v krku a dostala jsem anginu,ale bez horečky a vedlejších příznaků. Mohlo by to spolu souviset? Zdá se to hodně vážně? A kam se mám obrátit pro pomoc?
Dobrý den, Váš dotaz nesouvisí s problematikou hojení ran. Doporučujeme některou z obecných internetových poraden, např. www.ulekare.cz.
Jsem z Frýdlantu nad Ostravicí,prosím ,v které nejbližší nemocnici léčí pomocí larviček. Předem děkuji za informaci.
Dobrý den, zkuste kontaktovat přímo dodavatele larvoterapie na adrese www.larvy.cz.
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, co se stane když přiložím na znaménko česnek? Má to účinky a doporučujete či ne?
Dobrý den, účinek česneku na znaménka, bohužel, zhodnotit neumím. Všechna znaménka, které svého nositele nějakým způsobem obtěžují nebo se mění by měla být vyšetřena kožním lékařem. Ten Vám i doporučí odpovídající způsob jejich odstranění.