Poradna lékaře

Položit dotaz do poradny

* Kontrolní kód (opište): 
* Jméno: 
* E-mail: 
* Otázka: 
* Kontrolní kód (opište): 

Nalezeno 363 záznamů z celkového počtu 363, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Tomáš
Dobrý den.Nějaká léčba či zákrok na obnovení pigmentu kůže na ruce po popálenině 2.stupně? Je to něco malo přes rok a repigmentace stale neproběhla ,zahojena krásné jen bez pigmentu vzhledu podobné vitiligo.Děkuji za odpověď.
Dotaz čeká na odpověď
Petra
Dobry den uz nevim co delat.Nevim jestli mam vsi nebo blechy.S kymkoliv prijdu do styku zacne se hned skrabat ve vlasech na rukach.Je zvlastni ze ikdyz sedi v restauraci naproti se to stava.I u me na navsteve se hosti hned skrabou.dekuji za odpoved.
Dotaz čeká na odpověď
David H
Dobrý den, Nevím, jak je to dlouho, asi měsíc, nebo dva, co jsem si narazil ukazováček na noze. Hodně mě bolel, když jsem s ním pohnul. Rodiče říkali, že se to zanedlouho samo zahoji, takže jsem nešel ani k obvodnímu lékaři. Včera jsem si jen tak ohýbal prsty na noze a když jsem si ohnul ten naražený prst, ucítil jsem takovou podivnou bolest. Na druhém ukazováčku takovou bolest necítím. Je možné, že mi to třeba špatně srostlo? nebo to ještě není úplně zahájené? Párkrát jsem si prst mazal ibalginem, s kterým mám dobré zkušenosti. napadlo mě taky si ten prst svázat se zdravým, ale myslím, že je na to už pozdě. Na kloubu toho prstu mám trochu tmavší kůži, ale nevím, zda to má nějaký význam, protože to mám i na palci (na stejné noze). Tu bolest pocituji na prvním článku prstu ( víc u chodidla ) Chtěl bych ten prst mít zase v pořádku, takže chci poradit, co s tím dělat ( nějak masirovat, mazat mastí,...)
Dotaz čeká na odpověď
Emma
Dobrý den, Ráda bych se vás zeptala. S přítelem jsme spolu spali, ale použili jsme ochranu, týden potom jsem měla dostat menstruaci, ale místo toho jsem jen tak 4 dny špinila. O zhruba 2 týdny později jsem špinila znovu :/ co to může znamenat??? Nemůže to být kvůli tomu, že jsem začátkem tohoto měsíce začala brát Zoloft (-antidepresiva)?? Děkuji moc za odpověď ;)
Dotaz čeká na odpověď
magda
dobry den potrebuji se zeptat byla jsem na ct a tam je toto napsano muzete me odepsat co me vlastne je Z DEGENER ZMEN NEJNAPADNEJSI STENOZA FORAMIN KAUDALNE NEJVICE L4 SI PRO TEZKOU SPONDYLARTROZU V.S.MED.PROTRUZE DISKU L5\S1 S KONTAKTEM NA VAK A KORENY S1 BLAT. TYTO A DALSI ZMENY V TERENU PRIMARNI STENOZY ABSOLUTNI CIRELATIVNI DORZALNI FIXACE L2-5 KOLEKCE TEKUTINY LEMUJE PRAVY VERTIKALNI PRUT I NA NEJ NAVAZUJICI TRANSPEDIKULARNI VRUTY MAX.SIRE V UROVNI L4-ODBARVENY HEMATOM SPINALNI KATETR OSTEOPRODUKCE HORNICH A DOLNICH HRAN MUZETE ME ODEPSAT CO SE STIM DA DELAT A CO BYSTE ME DOPORUCILI A JESTLI ME MUZETE NAPSAT VLASTNE PROC ME BOLI ZADA A BOLEST ME JDE PRES PRAVY KYCEL AZ DO PALCE OD NOHY A JESTE ME BRNI 2 PRSTY NA PRAVE RUCE DEKUJI ZA VYSVETLENI DEKUJI A BUDU SE TESIT NA ODPOVED
Dotaz čeká na odpověď