Zkušenosti uživatelů


 Hledej

Nalezeno 85 záznamů z celkového počtu 85, zobrazeny 61. - 70.

 1  2  3  4  5  6  [ 7 ]  8  9 

5.11.2015

na hojení ran včetně bércových vředů a diabetické nohy máme v rodině nejlepší zkušenosti s fototerapií :) o co jde viz níže http://www.biobeam.cz/biobeam-660
Lampu máme doma už 5let, jednoduchá pro uživatele, bezproblémový provoz, jsme moc spokojení.

26.10.2015

Na diabetickou nohu doporucuji ortopedicke vlozky Medicovi T45. Praskliny a puchyre zmizely.

8.1.2015

roky mne trápil tenisový loket. dostal jsem se k produktu LA a po dva dny jsem si na loket 3x denně stříkal ze spreje léčivou látku a bolest byla pryč. Už je to měsíc a pořád v pohodě. Od té doby jsem nestříkal. Manželce po třech dnech přestal bolet kyčelní kloub, který ji již delší dobu trápil. A mám foto jednoho pána, který má bercový vřed a po týdnu stříkání obrovské zlepšení bercáku, mohu Vám zaslat foto. Pokud budete mít zájem napište na mail peterja@seznam.cz

29.8.2014

Dobry den, mne velmi pomohli vodne ortopedicke vlozky Medicovi D45, absolutne uz nemavam ziadne rany a bolest uz vobec. Je to nova technologia pochadzajuca z Danska. Viac informacii je priamo na ich webe www.medicovi.cz

8.6.2014

Text vaší zprávy

7.5.2014

Hodně trpím na popraskanou kůži na prstech a protože ruce jsou dost namáhanou součástí :) tak se mi tyhle praskliny špatně a hlavně dlouze hojily. Zkusila jsem už všechny možné masti, i hemagel nebo healer gel a s healer gelem mám zatím nejlepší zkušenost.

27.3.2014

zdravím,
jsem (prý) diabetik, rány se mi hojí pomalu - zjistila jsem, že chemické léky mi nepomáhají ( hemagel, kortikoidy atd ) - co zabralo, je ´opravdová´ konopná mast - mám klid, i paní doktorka mě pochválila :)

16.12.2013

Můžu potvrdit zkušenost s Healer gelem. Používám jej převážně na opary a popraskané rty a zatím jako jediný z množství jiných výrobků, které jsem vyzkoušel opravdu funguje. Máznul jsem opar večer před spaním a už ráno jsem poznal výraznou změnu k lepšímu.
Manželka zase používá Healer gel na popraskanou kůži na prstech a taky je maximálně spokojená. Kupovali jsme na www.healergel.cz

9.10.2013

Pracuji jako zdravotní sestra v infekčním prostředí a poměrně často trpím bolestivými prasklinkami v koutcích úst. Vyzkoušela jsem s menším i větším úspěchem spousty přípravků. Nedávno jsem měla možnost použít Healer Gel. A byla jsem mile překvapená. Stačí jednou až dvakrát natřít v tenoučké vrstvě a během krátké doby jsou koutky zhojeny. Teď už mám Healer pořád po ruce.

Moje druhá zkušenost s přípravkem Healer je při ošetření spáleniny. Syn, který pracuje u velké stavební společnosti, se jednou na víkend vrátil domů s asi dva dny starou spáleninou na předloktí ruky. Při údržbě motoru se dost ošklivě spálil a ránu nijak neošetřil. Během víkendu jsme ruku opakovaně ošetřili Healerem a v pondělí ráno odjížděl s ránou viditelně se hojící. Je to už dva měsíce a na ruce mu zůstala jen celkem nepatrná jizva. A to i přesto, že čerstvě zhojenou spáleninu během léta nijak nechránil před sluníčkem.

Více zde: http://www.vabios.com/vase-pribehy/

26.9.2013

Koupil jsem si přístroj Rikta Esmil 1A a ten mi velice pomáhá při léčení a hojení ran. Nepotřebuji již žádné léky a masti. Vše zařídí rikta. Je bezvadný. Pro zájemce jsem naskenoval manuál k léčení s přístrojem, je tam mnoho zajímavých informací i o jiných nemocech (http://uloz.to/x1RfhFYt/manual-pro-lecbu-pristroji-rikta-pdf). Kdo bude mít zájem, ať se koukne.
Karel

© 2021 MeDitorial | ISSN 1804-0810 | Zásady zpracování osobních údajů | Prohlášení o cookies |

  • O projektu
  • Informace pro média
  • Redakční rada
  • Napsali o nás
  • Kontakt