Zkušenosti uživatelů


 Hledej

Nalezeno 67 záznamů z celkového počtu 67, zobrazeny 51. - 60.

 1  2  3  4  5  [ 6 ]  7 

9.10.2013 (Marie)

Pracuji jako zdravotní sestra v infekčním prostředí a poměrně často trpím bolestivými prasklinkami v koutcích úst. Vyzkoušela jsem s menším i větším úspěchem spousty přípravků. Nedávno jsem měla možnost použít Healer Gel. A byla jsem mile překvapená. Stačí jednou až dvakrát natřít v tenoučké vrstvě a během krátké doby jsou koutky zhojeny. Teď už mám Healer pořád po ruce.

Moje druhá zkušenost s přípravkem Healer je při ošetření spáleniny. Syn, který pracuje u velké stavební společnosti, se jednou na víkend vrátil domů s asi dva dny starou spáleninou na předloktí ruky. Při údržbě motoru se dost ošklivě spálil a ránu nijak neošetřil. Během víkendu jsme ruku opakovaně ošetřili Healerem a v pondělí ráno odjížděl s ránou viditelně se hojící. Je to už dva měsíce a na ruce mu zůstala jen celkem nepatrná jizva. A to i přesto, že čerstvě zhojenou spáleninu během léta nijak nechránil před sluníčkem.

Více zde: http://www.vabios.com/vase-pribehy/

26.9.2013 (Karel Malika)

Koupil jsem si přístroj Rikta Esmil 1A a ten mi velice pomáhá při léčení a hojení ran. Nepotřebuji již žádné léky a masti. Vše zařídí rikta. Je bezvadný. Pro zájemce jsem naskenoval manuál k léčení s přístrojem, je tam mnoho zajímavých informací i o jiných nemocech (http://uloz.to/x1RfhFYt/manual-pro-lecbu-pristroji-rikta-pdf). Kdo bude mít zájem, ať se koukne.
Karel

22.9.2013 (Anežka M.)

Osobně se mi teda nejvíc osvědčily přípravky moderního hojení jako TenderWet a podobně. Navíc mají na webu přehledně zpracované příručky, které mi dobře poradily, abych se v problému líp zorientovala...

6.7.2013 (Aaliyah)

I've got a very weak signal <a href=" http://www.jpgproperty.com.au ">buy nolvadex online</a> theory and policies of and policies of policies of inventory and policies of inventory control

24.5.2013 (lopos)

pred tyzdnom som spadol a udrel som si na lavej nohe pistalu,noha opuchla,boli a nehoji sa.mam tam chrastu

19.5.2013 (Jméno (přezdívka))

Text vaší zprávy

9.5.2013 (Maria)

Mam pozitivni skusenost s lecbou bercoveho vredu pomoci oxidu dusnateho: NO-terapie. Více info najdete na: http://www.vitare.sk/no-terapia/

9.3.2013 (václav)

na obličji se mi loupe kůže ve velkých šupinách byl jsem u různých kžařů dají mi mastičky které vůbec nepomáhajíco mám dělat děkuji za odpověd.

23.2.2013 (eva)

dobri den dila jsem u zubare a vitrli mi dva zubi a hnisa mito co stim nam delat dekuji

27.1.2013 (Iva)

já mám zkušenost takovou, že jsem si jizvu na předloktí denně masírovala a taky promašťovala. Používala jsem na to krém, který se mi osvědčil a to elasti-q exclusive, jizva je taková pružná a světlá. Jsem spokojená.

© 2020 Meditorial | ISSN 1804-0810 | Zásady zpracování osobních údajů | Prohlášení o cookies |

  • O projektu
  • Informace pro média
  • Redakční rada
  • Napsali o nás
  • Kontakt